Vippark Çarkıfelek Bölümü

Vippark çarkıfelek bölümü, siteyi aktif olarak kullanan üyelere ek kazançlar yaratmak için sunulan bir yeniliktir. Ana menü üzerinden ulaşılabilen bu alanda farklı ödüllerin yer aldığı iki seçenek yer alır. 100 TL’den 2000 TL’ye kadar uzanan geniş bir ödül yelpazesinin bulunduğu bu tekliften yararlanmak için gerekli şartları yerine getirip şansınızı deneyebilirsiniz.

Vippark Çarkıfelek Nasıl Oynanır?

İlgili bölüm hakkında herhangi bir fikriniz olmasa bile çarkıfelek oyunun mantığını temel olarak biliyorsunuzdur. Daire şeklinde bir çark ve dilimler üzerinde yazan bonuslardan oluşan klasik bir oyundur. Oynaması oldukça kolay olduğu için daha önce deneyiminiz olmasa bile hızlıca halledebilirsiniz. Yine de konuyla alakalı aşağıda daha fazla detay bulabilirsiniz:

  • Güncel giriş adresi üzerinden siteye girdikten sonra ana menü üzerinden ilgili sayfaya giriş yapmanız gerekir.
  • Sayfa açıldıktan sonra karşınıza 2 farklı çark çıkar. Bunlardan biri VIP olarak geçerken diğeri de Mega’dır. Bunların sunduklarına göz atarak kendi tercihinize göre bir seçim yapabilirsiniz.
  • Seçimizi yaptıktan sonra çevirme butonuna basarak oyuna dahil olabilirsiniz. Kısa süre sonra hareket duracak ve kazancınız ekranın ortasında görünecektir.
  • Tabii ki ödülünüzü aktif etmek için varsa öncelikle şartları yerine getirmeniz gerekir.

Vippark çarkıfelek bölümü kayıtlı kullanıcılar için hem eğlenceli hem de kazançlı bir aktivitedir. Platform üzerinde yer alan bu tarz kazançlı tekliflere katılmak için hızlı bir şekilde kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Kazandığınız bonusları sevilen slot seçeneklerinden birinde kullanmak isterseniz Vippark Gate Of Olympus oyunu ile ek bakiyelerinizi çekilebilir hale getirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*